System DIGITUS Plug&View


Miej oko na to co dla Ciebie ważne – oto jak działa nowy system DIGITUS® Plug&View

Kamera IP rejestruje się automatycznie i niezależnie na  serwerze (www.login.myDIGITUS.net) zaraz po aktywowaniu jej w systemie i ustanowieniu połączenia z internetem. Teraz możesz aktywować Twoje konto użytkownika poprzez wyszukiwarkę internetową bądź aplikację na smartfonie/tablecie. Po tym jak konto użytkownika zostało pomyślnie założone na  www.login.myDIGITUS.net, wszystkie kamery zarejestrowane na Ciebie będą tam widoczne.

Wybierz myszka jedną z kamer a uzyskasz adres IP urządzenia, które ma zostać podłączone. Dzięki dostarczonym informacjom z cloud-serwera, Twój smartfon bądź tablet utworzy bezpośrednie bezpieczne połączenie z kamerą. Nie ma możliwości by inne osoby miały dostęp do zawartości video. Osobiste nagrania również nie są składowane w internecie.

Dlatego bezpieczeństwo Twoich danych jest gwarantowane.

Możesz również konfigurować urządzenie poprzez Twoje konto użytkownika i  zapisywać swoje video w chmurze na“Google Drive“. Dzięki temu nagrane treści będą dostępne po zalogowaniu do aplikacji lub przez stronę internetową.

Co więcej,  system umożliwia opcję wysyłania wiadomości na Twoje urządzenie mobilne lub zapisywanie danych w momencie wykrycia ruchu. Tak aby zachowane nagranie mogło być  odtworzone na aplikacji lub wyszukiwarce internetowej w dowolnej chwili.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zainstalować system plug&view proszę kliknij tutaj.

DIGITUS_Plug-View_ICON_flat_petrol_Pfeil Learn here how to install the DIGITUS® Plug&View system.